Normal İşitme için FM

Anasayfa FM Sistemleri Normal İşitme için FM

FM sistemlerinin sadece işitme cihazı kullanıcıları için faydalı olmadığını biliyoruz. İşitme cihazı kullanmayan birçok hasta – hem çocuk hem de yetişkinler – normal ya da normale yakın işitmelerine rağmen zorlu ortamlarda konuşmaları anlamada güçlük çekmektedir.

Bu kişiler merkezi bir işitsel işleme hastalığına, az da olsa işitme kaybına, çok taraflı bir işitme kaybına sahip olabilirler ancak işitmeyle alakalı gözükmeyen problemleri de olabilir: otizm, spesifik öğrenme problemleri, dikkat bozukluğu ya da çoklu skleroz gibi. Evde konuşulandan farklı bir dilde eğitim gören çocuklar ya da yetişkinler de FM'den faydalanabilir. FM sistemleri istenilen sesi direkt olarak kulağa getirmektedir. Bu da aksi şekilde mümkün olmayan ya da çok büyük bir çaba gerektiren iletişimi kolaylaştırmaktadır.

Gürültüde daha iyi duymak isteyen ancak herhangi bir amplifikasyona ihtiyacı olmayanlar için en gelişmiş FM teknolojisini sunulmaktadır.

Vermiş Olduğumuz Hizmetler Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz ?

Bizi arayın sizlere en iyi hizmeti sunmak için sizlere en uygun fiyatları sunalım.

İLETİŞİM
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © CopyRight 2021
Evinize Gelelim Hemen Ara