Okullar için FM

Anasayfa FM Sistemleri Okullar için FM

İşitme engelli çocuklar ve öğrenciler öğretmenlerini iyi duymak zorundadırlar. Eğitim için sınıfta söylenen her bir heceyi duymalı ve anlamalıdırlar. Bu kadar yüksek bir ses kalitesi sadece işitme destekleri ile sağlanamaz. Okullarda aşağıdakiler yüzünden akustik bariyerler oluşmaktadır:
Sınıf gürültüsü
Yankıya neden olan zayıf akustik koşullar ve
Birkaç metre olabilecek öğrenci ile öğretmen arasındaki mesafe
FM sistemleri, işitme engelli çocuklara ve öğrencilere yardım etmek için dünya çapında en iyi çözüm olarak kabul edilmiştir..

Normal okullar için  kullanımı kolay ve çok etkili FM ürünleri sunulmaktadır. İşitme cihazı olan hiçbir çocuk  FM sisteminin olmadığı bir okula gönderilmemelidir.

İşitme cihazlı, koklear implantlı, BAHA’lı ya da işitsel işleme sorunları (işitme cihazı olmadan) olan çeşitli çocukların bulunduğu özel okullarda da FM sitemi kulanılmalıdır.

Vermiş Olduğumuz Hizmetler Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz ?

Bizi arayın sizlere en iyi hizmeti sunmak için sizlere en uygun fiyatları sunalım.

İLETİŞİM
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © CopyRight 2021
Evinize Gelelim Hemen Ara