Phonak Pediatrik Çözümleri

Anasayfa Çocuklarda İşitme Kaybı Phonak Pediatrik Çözümleri

BİR ÇOCUĞUN HAYAL GÜCÜ LİMİTSİZDİR

FAKAT HAYALLERİ NE KADAR İYİ DUYARLARSA O KADAR RENKLİ OLUR...

Bir çocuk küçük bir yetişkin değildir. Örneğin yeni doğmuş bir bebeğe yemesi için et veremezsiniz. Tıpkı küçük çocuklara yetişkinlerin içtiği ilaçlardan vermediğiniz veya 13 yaşındaki çocuğunuzdan sizi işinize arabayla bırakmasını istemediğiniz gibi. Bir çocuğun yaşı neyse ona göre davranırız. Özellikle işitme kaybı olan çocuklarda...

İlk işitme testi ve işitme kaybı teşhisinden itibaren işitme cihazı seçimi, doğrulanması, danışmanlık ve deteğe kadar birçok noktada çocukların ihtiyaçları yetişkinlerinkinden farklıdır.

Phonak markasının yeni pediatrik portföyü Phonak SKY Q, her çocuk için uygun bir seçeneğe sahip tamamen onlar için tasarlanmıştır. Suya, tere ve toza karşı dayanıklı oluşlarıyla hareketli küçükler için birebirdir. 

Phonak'ın yenilikçi teknolojisi ile sunulan pediatrik çözümler, gençlerin ve çocukların konuşma seslerine erişimlerini, gürültülü ortam ve uzak mesafede daha iyi anlamalarını sağlayarak, onlar için iletişimi kolay ve daha eğlenceli hale getirir. 

Daha fazlası ve sorularınız için uzmanımıza danışmak üzere şubelerimize bekliyoruz ...

Vermiş Olduğumuz Hizmetler Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz ?

Bizi arayın sizlere en iyi hizmeti sunmak için sizlere en uygun fiyatları sunalım.

İLETİŞİM
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © CopyRight 2021
Evinize Gelelim Hemen Ara