Carina® Orta-Kulak İmplantları

Anasayfa Cochlear Carina® Orta-Kulak İmplantları

Carina® Orta-Kulak İmplantları


Carina® Sistemi, -diğer işitme cihazlarının ve işitme implantlarının aksine- herhangi bir dış cihaz içermeyen, tamamen implante edilebilir bir orta kulak implantıdır. Tüm teknoloji cildin altına gizlenmiştir, diğer bir deyişle %100 görünmezdir.

Size özel bir işitme çözümü

İşitme cihazları herkes için uygun değildir. Bazıları yeterince verim alamadığını düşünebilir. Bazı kişiler ise rahatsız edici veya zahmetli bulur. Bazı kişiler işitme cihazlarını iş yerlerinde saklamaları gerektiğine inanırken, diğerleri bunların kendilerini sevdikleri şeyleri yapmaktan alıkoyduğunu düşünür ve bir işitme cihazı kullanmayı kusur olarak görmek, birçok kişinin cesaretini kırar, onları engeller.

Orta ila şiddetli derecede sensörinöral veya mikst tip işitme kaybınız varsa ve bir işitme cihazı artık size yardımcı olamıyor, cazip gelmiyor ya da istediğiniz hayatı yaşamanızı engelliyorsa, Cochlear Carina Sistemi sizin için mükemmel çözüm olabilir.

7/24 Görünmez İşitme

Tamamen implante edilebilen Carina Sistemi size günün 24 saati, haftanın 7 günü hayatınızı dilediğiniz şekilde yaşama özgürlüğü sağlar. Ve bir işitme cihazının aksine onu kaybedemez, düşüremez ya da bir yerlerde unutamazsınız.

 
Vermiş Olduğumuz Hizmetler Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz ?

Bizi arayın sizlere en iyi hizmeti sunmak için sizlere en uygun fiyatları sunalım.

İLETİŞİM
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © CopyRight 2019
Evinize Gelelim Hemen Ara