Nucleus® 7 Ses İşlemcisi

Anasayfa Cochlear Nucleus® 7 Ses İşlemcisi

Nucleus® 7 Ses İşlemcisi


Nucleus 7 Ses İşlemcisi ile işitme duyunuzun kontrolünü ele alabilir ve daha önce hiç olmadığı gibi sevdiğiniz insanlarla ve teknolojiyle bağlantı kurabilirsiniz.

Nucleus Smart Uygulaması’nı kullanarak ayarlarınızı izleyebilir ve değiştirebilir, kişiselleştirilmiş işitme bilgilerini görüntüleyebilir ve hatta kayıp işlemcinizi bulabilirsiniz ve tüm bunları akıllı telefonunuzdan yapabilirsiniz1.

Made for iPhone uyumluluğu2 sayesinde, uyumlu bir Apple cihazından Nucleus 7 Ses İşlemcinize doğrudan arama, video, müzik ve eğlence aktarabilirsiniz. Cochlear Wireless Phone Clip (Telefon Klipsi) sayesinde herhangi bir Android cihazdan eğlenceyi ve telefon aramalarını doğrudan aktararak arkadaşlarınız ve aileniz ile iletişim kurabilirsiniz.

En küçük ve en hafif3 kulak arkası işitme çözümümüz konfor ve taşıma kolaylığını kanıtlanmış işitme performansı ile bir araya getirerek her yerde, her zaman en iyi şekilde işitebilmenizi sağlarç

Vermiş Olduğumuz Hizmetler Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz ?

Bizi arayın sizlere en iyi hizmeti sunmak için sizlere en uygun fiyatları sunalım.

İLETİŞİM
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © CopyRight 2020
Evinize Gelelim Hemen Ara