myHearing Uygulaması

Anasayfa Yardımcı Ürünler myHearing Uygulaması

myHearing Uygulaması


İşitme başarısı basitleştirildi.

myHearing Uygulaması size ve İşitme Sağlığı Uzmanınıza başarılı bir deneme süresince rehberlik etmesi için ihtiyaç duyduğu tüm destek araçlarını sağlar. Gereksiz randevuları azaltıp zamandan kazanın ve olabildiğince kısa sürede deneyimli bir işitme cihazı kullanıcısı olun.

Günde sadece 10 dakika içinde myHearing Uygulaması size yardımcı olur. İşitme cihazlarınız hakkında daha fazla şey öğrenin, daha kolay adapte olun. Daha iyi bireyselleştirme için deneyiminiz hakkında geri bildirimlerde bulunun. İşitme Sağlığı Uzmanınız ile iletişim halinde olun bulunduğunuz her yerde destek alın. myHearing-App_hand-holds-app_1248px My Hearing Başarısı: Yeni işitme cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanın. Yeni işitme cihazlarınızın performansını, size sunduğu özellikleri ile değerlendirin. Ayarları optimize edebilmek için İşitme Sağlığı Uzmanınıza geri bildirim verin. myHearing Uygulaması ile işitme cihazlarınız hakkında önemli bilgileri öğrenin. My Hearing Cihazlar: Minik sorunları çözer. Gerektiğinde ses ve programlar gibi önemli işlevleri küçük ayarlamalar ile değiştirebilir. En çok sorulan soruların cevaplarını myHearing Uygulamasında kolayca bulun: Tüm cevaplar işitme cihazınıza özgüdür. My Hearing Profesyonel Destek: Mağazayı ziyaret etmeden hemen yardım alın. Sorunuz mu var? Tavsiyeye mi ihtiyaç duyuyorsunuz? İşitme Sağlığı Uzmanınıza başvurmanız yeterlidir, kendisi size geri dönecektir. Nerede olursanız olun tavsiye almak ve sorun gidermek için yardım alın.  
Vermiş Olduğumuz Hizmetler Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz ?

Bizi arayın sizlere en iyi hizmeti sunmak için sizlere en uygun fiyatları sunalım.

İLETİŞİM
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © CopyRight 2019
Evinize Gelelim Hemen Ara